O NÁS

Jmenujeme se Iva a Pavel Staňkovi. V chatě se již od roku 2000 pravidelně setkáváme s rodinou a přáteli. Poznali jsme také mnoho nových tváří a vytvořili mnoho nových přátelství. Po dlouhou dobu byl provoz chaty zaměřen pouze na zimní sezónu, což se od roku 2018 změnilo a chata je k dispozici po celý rok.

Chata Iva se nachází v centru krušnohorské obce Boží Dar. Nadmořská výška 1028m z ní činí nejvýše položené město v ČR, ležící v těsné blízkosti nejvyšší hory Krušných hor Klínovce (1244m). Skvělá dostupnost chaty, veškerá občanská vybavenost na dosah ruky, jednoduchý a rychlý přístup k lyžařským centrům a běžkařským či cyklistickým tratím, umocňuje pohodlí soukromého parkoviště pro 6 aut vyhrazené pouze pro naše hosty.

Chata Iva je součástí tradiční zástavby obce a má své nezaměnitelné horské charisma. Je ideálním místem, kde se v soukromí a bez narušení pohody cizími lidmi, již řadu let setkávají rodiny a přátelé. Naleznete zde veškeré potřebné zázemí i vybavení pro pohodový pobyt a zejména pak prostornou společenskou místnost s krbem, která je jejím srdcem.